Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sławnie

Wszystkim uczniom życzymy,
aby czas spędzony w szkole
pozwolił nawiązać nowe przyjaźnie,
odkryć pasje i rozwinąć zainteresowania.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Od 20221 roku działa całodobowo darmowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 oraz specjalny czat internetowy na stronie czat.brpd.gov.pl. Jest to miejsce dla wszystkich młodych ludzi, w którym mogą zostać wysłuchani i otrzymać pełne wsparcie psychologów i pedagogów. Specjaliści prowadzą rozmowy wspierające, ukierunkowujące dzieci na radzenie sobie z trudnościami. Umożliwiają także włączenie się rodzin lub szkoły w proces koniecznych zmian.

Przy telefonie i czacie dyżurują także specjaliści posługujący się językiem ukraińskim i rosyjskim – grafik ich dyżurów można znaleźć pod adresem: https://brpd.gov.pl/2022/08/31/uwaga-nowy-grafik-pomocy-psychologicznej-i-prawnej-po-ukrainsku/Z kolei w poniedziałki w godzinach od 18:00 do 20:00 dyżuruje prawnik specjalizujący się w prawach uchodźców i cudzoziemców.

Dzisiaj na tablicy

"Prawdziwie wielki jest ten człowiek,

który chce się czegoś nauczyć"

na oficjalnej stronie internetowej